About us - Wösel

About us

Our story started lik that...

… nagu paljude teiste käsitöötootjate lugu saab alguse isiklikust vajadusest, sai ka meie lugu alguse isiklikust vajadusest oma menüü ja elustiili pisut tervislikumaks muuta.

Olime kuulnud palju õunasiidriäädika tervislikest omadustest ja kuna toodet olime kodus varasemalt valmistanud oli igati loogiline asjade käik see, et käsitööäädikaid ise tootma hakkasime.

Wösel loojad
Wösel õunaäädikad

Ikka tasa ja targu

Planeerisime äädikategu pikalt ette. Oma esimese äädika  valmistasime 2014. aastal koduaia suveõunetest.

Tegu ei olnud kogemata äädikaks läinud õunasiidri valmistamisega, vaid ikka mõttega äädikategu.

Eks ta mõtteks mõneks tubliks aastaks jäigi. Kuniks 2017. aasta suve lõpus sai ettevõte loodud, esimene kogus toorõunamahla käärima pandud ning 2018. aasta kevadel oligi esimesed tooted klassikaline õunasiidriäädikas ning õunasiidriäädikas meega valmis.

Toodame ainult neid tooteid mida ise kasutame

Meie põhimõte on see, et iga uus toode peab oleme selline mida ise hea meelega tarvitame ja millesse usume, seetõttu on iga uus toode põhjalikult läbi mõeldud nii disaini kui maitse osas.

Mida väärtustame?

Elurõõmu- olgu selleks näiteks meie uus retsept, maitse, positiivne üllatus või lihtsalt elukogemus, see on osake meie elurõõmust ning loodame, et seda rõõmu suudame jagada ka teistele.

Hoolivust ja armastust- rohkem hoolivust ja armastust, siia ei peakski rohkem midagi lisama… kui ainult seda, et armastus käib kõhu kaudu.

Kvaliteeti ja kirge- Usume kirglikult sellesse, mida me teeme. Hindame kvaliteeti mitte ainult toote maitses ja tooraines, meile on oluline ka tema välimus. Vastab ju tõele, et sööme silmadega😊

Puhast loodust- Enamus meie toodete toorained on pärit Saaremaalt, puhtast loodusest. Sorteerime, korduvkasutame, ei tarbi rohkem kui vaja- hoiame seda, mis meil on – Saaremaa puhast loodust.

Personaalset suhtlemist – me ei karda sugugi oma klientidega suhelda ja vajadusel anname tarvitamise soovitusi ja jagame isiklikku kogemust. Liigume aktiivselt mööda Eestit ringi messidel, laatadel ja festivalidel.

Positiivne tagasiside inspireerib

Positiivne tagasiside klientidelt julgustab meid uusi tooteid tootma.

Näiteks meie mee-ingver-sidruni Shrub sai kontsentreeritud kujul pudelisse alles peale seda, kui olime 2. aastat shrubi lahjendatud kujul oma klientidele pakkunud ning tutvustanud millist põnevat jooki saab äädikast valmistada.

Wösel Shrub
Ehtne Saaremaa Wösel

Killuke Saaremaad

Eelistame oma toodete tootmisel saaremaist ja kvaliteetset toorainet ning oleme tänulikud, et senini on meil õnne olnud, kuna tooraine, mis Saaremaa tingimustes kasvab on meie toodetes enamjaolt kohalik.

Kõik meie tooted kannavad „Saaremaa ehtne toote“ märki.

Ostukorv
Scroll to Top

Shrubi müüvad järgmised Prisma poed

Õunasiidriäädikaid müüakse järgmise Rimide "Talu toidab" lettidel

Õunasiidriäädikaid müüakse järgistel Selveri gurmeelettidel

Õunasiidriäädikaid müüvad järgmised Coopi poed

MUSTSÕSTRA-PIPARMÜNDI SHRUBE MÜÜAKSE JÄRGMISES COOPI POODIDES

SHOTID ON SAADAVAL JÄRGMISTE COOPIDE LETTIDEL

INGVERI-MEE-SIDRUNI SHRUB ON SAADAVAL JÄRGMISTE COOPIDE LETTIDEL

INGVERI-MEE-SIDRUNI SHRUB ON SAADAVAL JÄRGMISTES RIMI "TALU TOIDAB" LETTIDEL

INGVERI-MEE-SIDRUNI SHRUB ON SAADAVAL JÄRGMISTE SELVERITE LETTIDEL

Astelpaju-vaarika Shrub on saadaval järgmistes Coopi poodides