Kinkekomplekt "IMMUUNSUS" - Wösel

Kinkekomplekt "IMMUUNSUS"

54.90

Kui pea tühi, mida kinkida, siis siin on lahendus! Parim kink on tervis. Selleks oleme koostöös erinevate Saaremaa ettevõtetega loonud immuunsust toetava kinkekarbi.

Kinkekomplekt sisaldab:

Kinkekarp on pakitud loodussõbralikku pappkarpi. Peal läbipaistev kaas.

Wösel ingveri-mee-sidruni Shrub on suurepärane joogipõhi, mis sobib hästi nii värskendava ja energiat andva alkoholivaba kui ka kraadiga kokteili valmistamiseks. Samuti on Shrubist meeldiv valmistada soojendav tee või võtta lihtsalt lahjendamata kujul shotina.

Shrub on valmistatud ingveri- ja sidrunitoormahlast, meest (ei ole lisatud muid suhkruid), õunasiidriäädikast ning rosmariinist. Toode on kuumutamata, seetõttu säilivad seal vajalikud vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid.

Wösel kirsi-toortatra Sussikas – 100% looduslikud ja ilma lisatud suhkruteta kuivatatud maiustused, mis on valmistatud päris viljadest. Sussikas ei sisalda kunstlikke värvi-, lõhna- ega säilitusaineid. Sisaldab rohkelt kiudaineid ja taimseid flavonoide. KOOSTISOSAD: banaan, kirss (32%), õun, dattel, toortatar (10%). Toote säilivus 4 kuud, säilitada toatemperatuuril. Söömiseks valmis.

By Mummi “Tugeva tervise” tee – Teesegu sisse on kogutud elujõudu ja elurõõmu toetavad taimed. Taimed on kontrollitud mahealadelt. Koostisosad: põdrakanepiürt, piparmünt, kibuvitsamari, monarda, saialill, rukkilill.

Aadama talu mahe mesi – Suviselt kuldne vedel mahemesi, mis on korjatud nii niitudelt kui metsadest kaheksast erinevast külast endise Mustajala valla aladelt. Peamised korjetaimed on metsvaarikas, valge ristik, mustikas, pohl, võilill, ussikeel ja valge mesikas. Piirkonnale iseloomulik taimestik annab meele omapärase tumeda tooni.

Bionor “Immunity Boost” toidulisand – Immunity Boost on paljude eestlaste armastatud lutserni ja astelpaju ekstrakt, mis on 100% looduslik ja ei sisalda sünteetilisi aineid. Lutsern koos astelpajuga on kõrge toiteväärtusega mõjuvõimas kooslus, mis aitab tugevdada immuunsüsteemi, keha vastupanuvõimet haigustele ning toetab tervislikku ja aktiivset elustiili. See on suurepärane profülaktiline toidulisand, mis rikastab keha looduslikke antioksüdantide, vitamiinide ja mineraalidega kõige puhtamal ja effektiivsemal kujul.

 

Scroll to Top