Meie lugu sai alguse aastal 2014 - Wösel

Meie lugu

Algas meie lugu nii...

Nii nagu paljude teiste käsitöötootjate lugu saab alguse isiklikust vajadusest, sai ka meie lugu alguse isiklikust vajadusest oma menüü ja elustiili pisut tervislikumaks muuta.

Olime kuulnud palju õunasiidriäädika tervislikest omadustest ja kuna toodet olime kodus varasemalt valmistanud oli igati loogiline asjade käik see, et käsitööäädikaid ise tootma hakkasime.

Wösel loojad Taavi ja Katrin
Wösel õunaäädikad koos Taavi & Katriniga

Tasa ja targu

Planeerisime äädikategu pikalt ette. Oma esimese äädika valmistasime 2014. aastal koduaia suveõunetest. Tegu ei olnud kogemata äädikaks läinud õunasiidri valmistamisega, vaid ikka mõttega äädikategu.

Eks ta mõtteks mõneks tubliks aastaks jäigi. Kuniks 2017. a suve lõpus sai ettevõte loodud, esimene kogus toorõunamahla käärima pandud ning 2018 kevadel olidki esimesed tooted – klassikaline õunasiidriäädikas ning õunasiidriäädikas meega – valmis.

Taavi & Katrin

Toodame ainult neid tooteid, mida ise kasutame

Meie lugu ja meie põhimõte on see, et iga uus toode peab oleme selline, mida ise hea meelega tarvitame ja millesse usume, seetõttu on iga uus toode põhjalikult läbi mõeldud nii disaini kui maitse osas.

Taavi & Katrin turul

Positiivne tagasiside inspireerib

Positiivne tagasiside klientidelt julgustab meid uusi tooteid tootma. Näiteks meie mee-ingver-sidruni Shrub sai kontsentreeritud kujul pudelisse alles peale seda, kui olime 2 aastat Shrubi lahjendatud kujul oma klientidele pakkunud ning tutvustanud, millist põnevat jooki saab äädikast valmistada.

Nüüdseks oleme juba turule toonud kuus erineva maitsega Shrub joogipõhja, Eesti turul ainulaadse heinategijajoogi Switchel, koostöös TalTechiga väljatöötatud tervisshotid ja palju muud.

Numbrid räägivad enda eest!

Unikaalset toodet
0 +
Edasimüüjat üle Eesti
0 +
Tooteauhinda
0 +
5/5
"Kui valikute tegemine puudutab toidulauda ja puhtaid maitseid, siis eelistan võimalusel alati eestimaist ja eriti saaremaist."
Mari Rauna
Mari Rauna

Killuke Saaremaad

Kõik meie tooted kannavad „Saaremaa ehtne toote“ märki.

Mida väärtustame?

Ostukorv
Scroll to Top