Meie soovitajad - Wösel

Meie soovitajad

Minu töö, treeningud ja kirg bikiini-fitnessi vastu nõuavad palju pühendumist ja kindlasti distsipliini. Minu jaoks on väga oluline see, mida enda kehale pakun ja kuidas teda turgutan.

Seetõttu on minu igahommikuseks äratajaks üks klaasitäis vett kuhu lisan 1- 2spl Wöseli õunasiidriäädikat ning peale seda võib päev alata.

Kindlasti on Wöseli äädikad ka minu pere salatilauas ja kastmetes. Uueks suureks lemmikuks on veel Wöseli Shrub, millest valmib vastavalt vajadusele kas imehea kuum tee või jahutav alkoholivaba kokteil.

Karmen Kiier: „Lashhh&more By Karmen“ ilustuudio omanik ja bikiini-fitnessi võistleja

Kui valikute tegemine puudutab toidulauda ja puhtaid maitseid, siis eelistan võimalusel alati eestimaist ja eriti saaremaist. Saaremaa puhtast loodusest ja kohalike inimeste käte vahel valminud toodetel on justkui võluvägi.

Suureks lemmikuks on Wösel õunasiidriäädikas, ilma milleta ei valmi enam ükski värske salat. Lisaks on minu suureks lemmikuks, eriti külmemal ajal, kuumast veest, sidrunist, meest, õunasiidriäädikast ja kaneelist segatud “võlujook”- maitseb imeliselt ja hoiab tervena.

Mina tarvitan Wösel õunasiidriäädikat ennekõike selle puhta ja värske maitse tõttu, kuid teatavasti on õunasiidriäädikal loendamatu hulk tervist parandavaid ja tugevdavaid omadusi ning kümneid kasutusviise. Tasub proovida!

Mari Rauna: Golfitreener ja mitmekordne Eesti Meister golfis

Ostukorv
Scroll to Top